afrika3 001.jpg
Libušina 156
Svratka
tel. 604 271 279
e-mail: hsadovska@seznam.cz
E-mail
Heslo

Hana Sádovská - intuitivní malování

14233092_1278884935476002_7519175844229815055_n.jpg

VÍTEJTE ♥

Jednotný mozek

Je to nauka založená na testování svalové reakce, jako odpovědi na podnět. Cílem metody One Brain, je integrace funkcí pravé a levé mozkové hemisféry. Levá hemisféra souvisí s logikou (analyzuje , podrobně rozebírá , hodnotí , chápe strach , časově se orientuje , kontroluje a řídí , nese odpovědnost za naše systémy přesvědčení ).

Pravá mozková hemisféra vnímá obraz jako celek. Je nositelkou uměleckých schopností , vnímá prostor – nikoli čas , pracuje s obrazy , barvami , nehodnotí,, vnímá neomezeně a nezná bázeň. V levé hemisféře se však nalézá oblast mající na starosti naše „přežití“ (společná integrační plocha – SIP ) , která přijímá přicházející informace a porovnává je s bývalými reakcemi na podobné podněty, Pokud například někoho otec fyzicky trestal , je možné , že se v budoucnu tento člověk bude bát všech mužů , jelikož od nich čeká stejnou reakci .

Pokud SIP zaregistruje informace podobající se sdělení z minulosti , odpojí funkci přední části mozku , která člověka udržuje v přítomnosti a hledá možnosti řešení , která zná z minulosti.. Takto vytvořené bloky mohou omezovat naši činnost , mohou vyvolat tělesné či duševní těžkosti .

Kineziologickou metodu vyvinul Američan Dr. Goodheart v šedesátých letech . Na základě jeho koncepce sestavil Dr. John Thie knihu a učební materiál pod názvem „Touch for health“ –Dotyk pro zdraví . Od té doby se v rámci kineziologie vyvinuly nové systémy . Jedním z nich je i systém One Brain – Carol Ann Hontz od THREE IN ONE CONCEPTS – Tři v jednom – Jednota těla , mysli a ducha .

Odstraníme – li stres prožitý v minulosti a najdeme – li svou svobodnou volbu v přítomnosti , můžeme si zvolit kvalitu života , jakou jsme si přáli , a přispět tak celkově ke zlepšení lidstva .
99 Kč
 ks
"Láska prorůstá světem a my, co v ní žijem, jen a jen kvetem. Když zášť vpustíš, tak radost a štěstí opustíš. Kvetoucí louka Tvého srdce obsahuje vše, co k životu potřebuješ. Lásku, radost, štěstí i zdraví. Zdravá duše, zdravé tělo. V harmonii udržuj se celý den, ať v noci přijde krásný, šťastný sen.
A zahrada rozkvete, plamen zasvítí a celou duši osvítí. Toť vůlí je mou. Já Jsem světlo, radost a hojnost všeho. Ve mně zůstaň stát a já v Tobě. Pak uvidíš, že i žal a smutek může dobrem býti.
Pro to se rozhodni a zažiješ změnu, kterou tak očekáváš. Šiř lásku a vůli mou, pak hojnost pocítíš."

Staniž se!
Amen
P1010960.JPG
Oznámení o soukromí

V reakci na novou politiku FB vás informuji, že všechny mé osobní údaje, ilustrace, kresby, články, karikatury, obrázky, fotografie, videa, atd., jsou předmětem mých autorských práv (v souladu s Bernskou úmluvou).
Pro komerční využití všech výše uvedených předmětů autorského práva je v daném případě vyžadován můj písemný souhlas!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one